Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Dánsku v Wakeup Copenhagen - Carsten Niebuhrs Gade Kodaň. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Dánsku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Kodaň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Wakeup Copenhagen - Carsten Niebuhrs Gade Kodaň rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Dánsku dole na stránce.


Průměrné hodnocení 75 %

Wakeup Copenhagen - Carsten Niebuhrs Gade

Kodaň
Carsten Niebuhrs Gade 11, Vesterbro, 1577 Kodaň, Dánsko

Sdílejte ubytování              

Tento stylový hotel se nachází v centru Kodaně, pouhých 15 minut chůze od parku Tivoli. Nabízí Wi-Fi připojení k internetu zdarma, samoobslužný check-in a cenově výhodné pokoje s klimatizací, TV s plochou obrazovkou a luxusními postelemi. Vlakové nádraží Dybbolsbro je asi 850 metrů odsud.Dvanáctipodlažní Wakeup Copenhagen - Carsten Niebuhrs Gade, navržený dánským architektem Kimem Utzonem, stojí pouhých 700 metrů od kodaňského Hlavního nádraží. Všechny tyto menší pokoje mají prosklenou koupelnu a mnohé z nich také skvělý výhled na město. Copenhagen Wakeup provozuje nepřetržitě otevřený lobby bar s bohatou nabídkou nápojů, lehkého občerstvení a sendvičů. V budově jsou pro hosty připravené také počítače s bezplatným připojením k internetu. V pěší vzdálenosti najdete kulturní zajímavosti, centra nočního života i nákupní ulici Stroget. Přímo před hotelem je k dispozici zastávka místních autobusů. Pokud chcete vyzkoušet stylovou kodaňskou dopravu, můžete si přímo v hotelu pronajmout jízdní kola.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Wakeup Copenhagen - Carsten Niebuhrs Gade Kodaň